English
  Peamenüü  
 
  • üldharidus täiskasvanutele (7.-12. klass)
  • tasulised järeleaitamistunnid
  • tasulised riigieksamikursused
  • täiskasvanute täiendõpe
  • madruseõpe
  • valikained:
    • karjääriõpe*
    • arvutiõpetus*
    • majandusõpe*
    • merenduse alused
    • usundiõpetus
    • soome keel
    • giidindus
    • etikett
TEISEL RINGIL TARGAKS SAAREMAAL
Euroopa Sotsiaalfondi meede „Täiskasvanud elanikkonna kompetentside arendamine" tegevuse „Madala haridustasemega täiskasvanute tagasitoomine tasemekoolitusse ja õppes osalemise toetamine".
Projekti toimumise aeg: 01.08.2016-31.07.2018

Algab II periood

Hea teada! E, 18.detsembril algab III periood uue tunniplaani ja vastamiste ajakavaga. 

Koolivaheaeg

                                          TALVEVAHEAJAL (23.dets -7.jaan):

Kool suletud 22.12.17-3.01.18
kooli kantselei avatud:
N, 4.01 kell  9.00-18.00
R, 5.01 kell 10.00-14.00

Järelvastamine talvevaheajal:
N, 4.jaan kell 15.00-18.00
R, 5.jaan kell 10.00-12.00
III periood jätkub E, 8.jaanuaril.

Kohvik avatud!

                      KOHVIK-SÖÖKLA "KaTeGé"      

AVATUD igal tööpäeval E-R 
kell 10.00-14.30
Soe toit alates kell 11.30
 
            Lisainfo: tel +372 56627637 või info@saarepuhkus.ee         Olete oodatud!

                  22.dets - 7.jaan OLEME SULETUD. Ilusaid pühi!

KTG raamatukogu

KTG RAAMATUKOGU avatud:
E kell 15-18; T kell 10-15 ja K kell 15-19

Klassijuhatajad 2017/18 õa

2017/18 õa klassijuhatajad
kl juh klass e-mail
Kadri Markus 7,8,9 kadri@ktg.edu.ee
Aire Vaga 10A aire@ktg.edu.ee
Marvi Ehte 10Õ,E marvi@ktg.edu.ee
Merike Olo 11A merike@ktg.edu.ee
Aili Porila 11Õ,E juti@hot.ee
Mare Markus 12A mare@ktg.edu.ee
Janika Pannel 12Õ,E janika@ktg.edu.ee

 

Järgmine Lehekülg >>


 
Top! Top!